fbpx

Apie mus

 

Esame lanksti ir į kliento poreikius įsiklausanti komanda, kurios pagrindinis tikslas -sutaupyti klientui laiko. Mūsų automobilių aikštelėje galėsite išsirinkti Jums labiausiai patikusį variantą, o profesionali komanda sutvarkys visus dokumentus dėl automobilio finansavimo todėl Jums nereikės aplankyti skirtingų miestų ar skirtingų lizingo bendrovių, viską sutvarkysime vienoje vietoje.

1

Metai

Versle..

0 +
Patenkintų klientų
0
Lokacijos

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, siūlome įsigyjimą be pradinio įnašo.

Taip, visos transporto priemonės buvo nuodugniai patikrintos, todėl varikliui ir pavarų dėžei suteikiama garantija.

Pirkimo metu jums, kaip klientui, bus padovanotas draudimas ir padengtos „Regitros“ išlaidos. Šiuo atžvilgiu nereikia jokių lėšų perkant automobili.

Taip, visoms transporto priemonėms suteikiama variklio ir pavarų dežės garantija.

Asmenys : 

  • Su bet kokia kredito istorija

  • Su oficialiu atlyginimu

  • Dirbantys užsienyje

  • Nuo 18 metų amžiaus

  • Vykdantis individualią veiklą

Greitis ir kokybė yra mūsų šūkis. Automobilį galima įsigyti tą pačią dieną po to, kai pateiksite paraišką mūsų svetainėje. Užpildę paraišką, per valandą gausite atsakymą apie savo galimybes. Atvykus į vietą, dokumentai dėl paskolos ir automobilio pirkimo užtruks ne ilgiau kaip valandą ir bus nemokami.

Visi automobiliai praėję techninę apžiūrą. Jei techninė apžiūra yra trumpesnė nei mėnuo, įsipareigojame atlikti naują automobilio techninę apžiūrą.

Pasas arba asmens tapatybės kortelė ir prieiga prie interneto banko, tam kad jei reikėtų, galėtumėte pateikti banko išrašą apie gaunamas pajamas.